JIŘINA ŠVARCOVÁ – jazyková škola GLOBE, ředitelka


Psychoterapie s Norou je má úplně první zkušenost s tímto druhem terapie. K Noře jsem dostala doporučení od své nejlepší kamarádky.
Často ve svém osobním životě váhám, zda věc, pro kterou jsem se rozhodla je ta správná a jestli nějaká další varianta nemůže být lepší. To absolutně neplatí u Nory. To že jsem k ní začala docházet, aby mi pomohla projít životní krizí, je jedno z mých nejlepších rozhodnutí za poslední roky.

Terapie u Nory je naprosto přirozená záležitost. Po celou dobu našeho sezení vlastně vedeme velmi otevřený přátelský a přirozený rozhovor, kterým mě Nora provází a pomáhá mi utřídit mé myšlenky. Často jsem zaskočená, jak jsou její vysvětlení či nabízená řešení jednoduchá a přirozená. Vždy chápe, na co se jí chci zeptat a ihned mi poskytne vysvětlení, čím je daná situace zapříčiněná.
Po každém našem sezení doslova odcházím jako “ na obláčku“ s pocitem, že jsem přesně dostala odpovědi na otázky, se kterými jsem přišla a jsem schopna téměř okamžitě všechna doporučení aplikovat do mého běžného života.
A jak se práce Nory promítá do mého života? Jsem šťastnější, sebevědomější člověk, který se za sebe umí poprat. Dokázala jsem se poprvé v životě postavit lidem, kterým jsem dosud jen ustupovala.